40 pomysłów co robić latem

40 fun things to do in the summer

Latem dni są dłuższe, my czujemy się lepiej i mamy więcej energii do działania. Dlatego stworzyłam dla was listę pomysłów co możecie porobić latem. Nie marnujmy tego cudownego czasu i postarajmy się wykorzystać go na maksa! Nawet jeśli nie masz zaplanowanych wakacyjnych wyjazdów jest dużo fajnych rzeczy które możesz zaplanować i bardzo dobrze się przy nich bawić 🙂

Continue Reading

Lifestyle’owi ulubieńcy lipiec 2017

lifestyle favorites july 2017

Po raz kolejny zgromadziłam dla was moich lifestyle’owych ulubieńców. Nie robię takich postów każdego miesiąca, bo lubię poczekać aż uzbiera mi się odpowiednia ilość tematów do pisania 😉 Wiosna i lato zawsze są intensywnymi miesiącami kiedy jest o wiele mniej czasu na oglądanie kiedy taka piękna pogoda za oknem! A teraz, trochę do pooglądania, posłuchania i trochę do poczytania 🙂 Zapraszam!

Continue Reading

Witaminowe ABC : Witamina K

vitamin k

Witamina K jest grupą witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. Możemy rozróżnić trzy typy – K1 i K2  które są naturalne i syntetyczną formę K3. Witamina jest głównie znana z zapewniania poprawnego krzepnięcia krwi i wspomagania wchłaniania wapnia przez organizm. Syntetyczna witamina K3 jest znana też jako menadion, może być toksyczna dla ludzi i niszczyć komórki (szczególnie w wątrobie i nerkach) kiedy jest spożywana w większych ilościach. K1 możemy znaleźć w roślinach (szczególnie w zielonych, liściastych warzywach) i może być przetwarzana na K2 przez bakterie w naszych jelitach. Dlatego też tą witaminę warto dostarczać organizmowi przed odpowiednią dietę z naturalnych źródeł.

Continue Reading

Poradnik jak prowadzić zorganizowane życie

guide to have a more organized life

Hej piękne! Tym razem chciałabym podzielić się z Wami kilkoma wskazówkami i pomysłami jak prowadzić bardziej zorganizowane życie. Nie będę zmyślać, sama nadal to wszystko ogarniam i metodą prób i błędów sprawdzam co dla mnie działa a co nie, do tych pomysłów stosuje się sama i jak narazie bardzo się u mnie sprawdzają, mam nadzieję że i tak będzie u Was!

Continue Reading

Biało turkusowy letni manicure

summer manicuire

W końcu mamy gorącą pogodę i wysokie temperatury. Czas wyciągnąć jaśniejsze, weselsze i bardziej kolorowe lakiery do paznokci. Uwielbiam geometryczne wzory i kształty na paznokciach, dlatego zdecydowałam się takie zrobić przy użyciu białego i turkusowego lakieru. Moje ukochane połączenie na lato! Zapraszam na tutorial jak zrobić takie mani, jest łatwe i fajne, a efekt super.

Continue Reading

Życiowe cytaty

quotes to live your life by

Kocham słowo pisane.  Wywołuje emocje, prowokuje myśli, powieści stymulują  i pozwalają naszemu umysłowi tworzyć niesamowite nowe światy. Słowa motywują mnie i inspirują do zmian. Dlatego dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami moimi dziesięcioma ulubionymi cytatami na temat życia. Są świetne jako kopniak motywacyjny i na poprawę humoru. Enjoy!

Continue Reading